Rasmus Tiller nr. 2 i Le Samyn

Uno-X Pro med kjemperesultat under sykkelrittet Le Samyn i Belgia.

Dette brosteinrittet i Belgia ble en stor suksess for det Norske sykkellaget Uno-X. De var med på å prege rittet og fikk Rasmus Tiller i perfekt posisjon på oppløpet, kun slått av vinner Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix. Spennende blir det å følge Uno-X i tiden som kommer.

Foto: Getty Images Sport
Rider Navn

(Land) Team

Resultatet
1 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 4:34:29
2 Rasmus Tiller (nor) Uno-X Pro Sykkellag
3 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
4 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Oppstart Nation
5 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Oppstart Nation
6 Amaury Capiot (Bel) Team Arkea-Samsic
7 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal
8 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
9 Timothy Dupont (Bel) Bingoal WB
10 Milan Menten (Bel) Bingoal WB
11 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
12 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën-teamet
13 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
14 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis
15 Fabio Van Den Bossche (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
16 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
17 Olav Kooij (Ned) Jumbo-Visma
18 Daan Hoole (Ned) SEG Racing Academy
19 Piet Allegaert (Bel) Cofidis
20 Thimo Willems (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
21 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic
22 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direkte Energi
23 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
24 Gijs Van Hoecke (Bel) AG2R Citroën-teamet
25 Søren Wærenskjold (Nor) Uno-X Pro sykkellag
26 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep
27 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
28 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:00:05
29 Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep
30 Martijn Spirende (Ned) Beat Sykling
31 Jarno Mobach (Ned) Leopard Pro Sykling 0:00:07
32 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën-teamet
33 Jenthe Biermans (Bel) Israel Oppstart Nasjon 0:00:09
34 Markus Hoelgaard (Nor) Uno-X Pro sykkellag
35 Tørker De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:12
36 Cedric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
37 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:00:16
38 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
39 Jan Willem van Schip (Ned) Slo Sykling 0:00:53
40 Maurice Ballerstedt (Ger) Jumbo-Visma utviklingsteam
41 Antoine Raugel (Fra) Groupama-FDJ Continental 0:01:05
42 Tom Wirtgen (Lux) Bingoal WB
43 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal
44 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
45 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos
46 Jannik Steimle (Ger) Deceuninck-QuickStep
47 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
48 Joey Rosskopf (USA) Rally Sykling
49 Gutt van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
50 Ludovic Robeet (Bel) Bingoal WB
51 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Oppstart Nation 0:02:25
52 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
53 Rudy Barbier (Fra) Israel Oppstart Nasjon 0:02:38
54 Stan Van Tricht (Bel) SEG Racing Academy
55 Matis Louvel (Fra) Team Arkea-Samsic
56 Marius Mayrhofer (Ger) Utviklingsteam DSM
57 Hoteller p/b KTM
58 Hotell p/b KTM
59 Niki Terpstra (Ned) Total Direkte Energi 0:02:41
60 Bert De Backer (Bel) B&B Hotell p/b KTM
61 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
62 Erik Nordsaeter Videreselge (Nor) Uno-X Pro Sykkellag
63 Adrien Petit (Fra) Total Direkte Energi 0:02:44
64 Damien Gaudin (Fra) Total Direkte Energi
65 Guillaume Boivin (Can) Israel Oppstart Nation 0:04:40
66 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën-teamet 0:04:42
67 Luuc Bugter (Ned) Beat Sykling
68 Rait Ärm (Est) Groupama-FDJ Kontinental
69 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:04:43
70 Colin Heiderscheid (Lux) Leopard Pro Sykling 0:05:09
71 Wessel Krul (Ned) SEG Racing Academy
72 Hugo Page (Fra) Groupama-FDJ Continental
73 Rory Townsend (Irl) Canyon DHB Sungod
74 Justas Beniusis (Ltu) LVIV sykkellag
75 Lewis Askey (GBr) Groupama-FDJ Continental
76 Tørker De Pooter (Bel) SEG Racing Academy
77 Tom Bohli (Swi) Cofidis
78 Axel van der Tuuk (Ned) Jumbo-Visma Utviklingsteam
79 Marijn van den Berg (Ned) Groupama-FDJ Continental
80 Milan Paulus (Bel) SEG Racing Academy
81 Andreas Goeman (Bel) Tarteletto-Isorex
82 Rick Pluimers (Ned) Jumbo-Visma utviklingsteam
83 Mick van Dijke (Ned) Jumbo-Visma utviklingsteam
84 Marten Kooistra (Ned) Beat Sykling
85 Gianni Marchand (Bel) Tarteletto-Isorex
86 Tim Torn Teutenberg (Ger) Leopard Pro Sykling
87 Markus Pajur (Est) Team Arkea-Samsic
88 Stanislaw Aniolkowski (Pol) Bingoal WB
89 Colin Joyce (USA) Rally Sykling
90 Julien Duval (Fra) AG2R Citroën-teamet
91 Szymon Sajnok (Pol) Cofidis
92 Pierre Barbier (Fra) Delko
93 Andreas Nielsen (Den) Team Qhubeka Assos
94 Leon Heinschke (Ger) Utviklingsteam DSM
95 Nicholas Dlamini (RSA) Team Qhubeka Assos
96 Alex Richardson (GBr) Alpecin-Fenix
97 August Jensen (Nor) Delko
98 Kristoffer Halvorsen (Nor) Uno-X Pro Sykkellag
99 Anthony Jullien (Fra) AG2R Citroën-teamet
100 Anders Skaarseth (Nor) Uno-X Pro Sykkellag
101 Ludwig De Winter (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
102 Christophe Noppe (Bel) Team Arkea-Samsic
103 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Qhubeka Assos
104 Marc Sarreau (Fra) AG2R Citroën-teamet
105 Luca Mozzato (Ita) B&B Hotell p/b KTM
106 Julien Trarieux (Fra) Delko
107 Yves Coolen (Bel) Beat Sykling
108 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko
109 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
110 Gerben Thijssen (Bel) Lotto Soudal
111 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
112 Laurenz Rex (Bel) Bingoal WB
113 Jelle Wallays (Bel) Cofidis
114 Hoteller p/b KTM
115 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
116 Nickolas Zukowsky (Can) Rally Sykling
117 Stephen Bassett (USA) Rally Sykling
118 Florian Maitre (Fra) Total Direkte Energi
119 Geoffrey Soupe (Fra) Total Direkte Energi
120 Jacob Scott (GBr) Canyon DHB Sungod 0:05:18
121 Matthew Bostock (GBr) Canyon DHB Sungod 0:07:14
122 Magnus Sheffield (USA) Rally Sykling 0:10:15
123 Pier Andre Cote (Kan) Rally Sykling
124 Paul Penhoet (Fra) Groupama-FDJ Continental 0:15:12
125 Finn Fisher-Black (NZl) Jumbo-Visma Utviklingsteam
Brutt Norman Vahtra (Est) Israel Oppstart Nation
Brutt Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal
Brutt Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal
Brutt Xandres Vervloesem (Bel) Lotto Soudal
Brutt Emmanuel Morin (Fra) Cofidis
Brutt Boris Vallee (Bel) Bingoal WB
Brutt Ruben Apers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
Brutt Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
Brutt Lionel Taminiaux (Bel) Alpecin-Fenix
Brutt Donavan Grondin (Fra) Team Arkea-Samsic
Brutt Hotell p/b KTM
Brutt Thibault Ferasse (Fra) B&B Hoteller p/b KTM
Brutt Clément Carisey (Fra) Delko
Brutt Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko
Brutt Christopher Lawless (GBr) Total Direkte Energi
Brutt Jonas Iversby Hvideberg (Nor) Uno-X Pro Sykkellag
Brutt Julien Van Den Brande (Bel) Tarteletto-Isorex
Brutt Alfdan De Decker (Bel) Tarteletto-Isorex
Brutt Lennert Teugels (Bel) Tarteletto-Isorex
Brutt Enzo Wouters (Bel) Tarteletto-Isorex
Brutt Maxime De Poorter (Bel) Tarteletto-Isorex
Brutt Maxwell De Broeder (Bel) LVIV sykkellag
Brutt Brecht Stas (Bel) LVIV sykkellag
Brutt Toni Franz (Ger) LVIV sykkellag
Brutt Raphaël Kockelmann (Lux) LVIV Sykkellag
Brutt Bernardo Gonçalves (Por) LVIV sykkellag
Brutt Mantas Januskevicius (Ltu) LVIV Sykkellag
Brutt Jordy Bouts (Bel) Beat Sykling
Brutt Piotr Havik (Ned) Beat Sykling
Brutt Robert Scott (GBr) Canyon DHB Sungod
Brutt Callum Macleod (GBr) Canyon DHB Sungod
Brutt Reece Wood (GBr) Canyon DHB Sungod
Brutt Daniel Tulett (GBr) Canyon DHB Sungod
Brutt Laurence Pithie (NZl) Groupama-FDJ Kontinental
Brutt Michel Heßmann (Ger) Jumbo-Visma utviklingsteam
Brutt Maikel Zijlaard (Ned) SEG Racing Academy
Brutt Jesper Rasch (Ned) SEG Racing Academy
Brutt Gianmarco Garofoli (Ita) Utviklingsteam DSM
Brutt Enzo Leijnse (Ned) Utviklingsteam DSM

Kommentarer

kommentarer